Ати-бати, йдемо тренувати: як на Київщині моряки й авіатори карбують «парадний» крок (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 30.07

Менше ніж місяць залишилося до Дня 30-ї річниці проголошення Незалежності України. Серед святкових заходів, як відомо, відбудеться масштабний військовий парад.

Ати-бати, йдемо тренувати: як на Київщині моряки й авіатори карбують «парадний» крок (ФОТО)

Як проходить вишкіл розповіли в АрміяInform.

Вже кілька тижнів у різних військових частинах і закладах України тривають заняття з практичного вишколу учасників параду.  В Об’єднаному навчальному центрі на Київщині  до параду спільно тренуються представники Повітряних Сил ЗСУ та Військово-Морських Сил.

Військовослужбовці ВМС з авіаторами тренуються вперше, тож, окрім стройового плацу, як додаткове місце для вишколу використали й бетоновані доріжки навчального аеродрому.

Інтенсивний тренінг розпочинають від ранку і триває чотири години поспіль — поки не починає дошкуляти спека. Після «випробувань» на плацу — двогодинний відпочинок 

Основні тренування проводять  з сьомої до одинадцятої та з 16:00 до 18:00.

Недавні зміни до виконання стройового кроку, за словами учасників парадного розрахунку, принципово від попередніх не відрізняються: нога піднімається трохи нижче й темп крокування зменшився від 120 ударів на хвилину до 110–115.

Нагадаємо, до 30-ї річниці Незалежності буде парад, авіація в небі та катери на Дніпрі. Хрещатиком у річницю незалежності також крокуватимуть кінологи і їх помічники.

Великий Київ у Google News

підписатися