Арешт офісу “Сінево”: у ДБР відреагували на заяву компанії про можливе припинення роботи мережі

Автор: Галина Ворона
18:26 27.02

Європейська медична лабораторія “Сінево” сьогодні заявила, що ДБР безпідставно арештувала будівлю головного офісу і центральної лабораторії в Києві, що може позначитись на роботі лабораторій по усій країні. В свою чергу в ДБР кажуть, що майно було арештовано ще у 2022 році в межах кримінального провадження, яке досі триває.

Арешт офісу “Сінево”: у ДБР відреагували на заяву компанії про можливе припинення роботи мережі

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Сінево”.

У компанії кажуть, що через дії ДБР змушені будуть припинити діяльність в цій будівлі, що призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій “Сінево” в Україні.

Через незаконний арешт, без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться близько 300 тисяч пацієнтів щомісяця. В тому числі ті, хто обслуговується мережею “Сінево” на безоплатній основі… В результаті протиправних дій ДБР, бюджет воюючої країни втратить сотні мільйонів гривень податків і зборів (за 2023 рік ми сплатили більше 310 млн грн), більше ніж 2300 співробітників компанії стануть безробітними, а інвестиційному іміджу України буде нанесена непоправна шкода“, – йдеться у повідомленні.

Компанія “Сінево Україна” закликає ДБР та органи влади до якнайшвидшого вирішення питання у правовому полі та скасування незаконного арешту будівлі лабораторії.

У свою чергу у Державному бюро розслідувань заявляють, що їхні фахівці ще з 2022 року здійснюють досудове розслідування за фактом вчинення службовцями одного з Міністерств, Фонду державного майна та державного підприємства Українського науково-дослідного інституту нафтопереробної промисловості МАСМА можливого незаконного відчуження цілісного-майнового комплексу державного підприємства.

 Під час розслідування досліджувалась законність перереєстрації частини цілісного-майнового комплексу третім особам. У 2022 році слідчим суддею за клопотанням прокурора накладено арешт на ці приміщення“, – пояснюють в ДБР.

У ДБР підкреслили, що жодних слідчих дій відносно вказаного медичного підприємства, які б перешкоджали здійсненню його діяльності не проводилось і після накладення арешту на держмайно у 2022 році жодних перешкод у наданні медичних послуг не виникало та не виникає й сьогодні.

 Вказаний арешт був неодноразово предметом судових оскаржень, які залишили ухвалу слідчого судді в силі.

Читайте також: Хливнюк продав кофтинку за 10 тисяч євро та на всі гроші накупив дронів для армії

Нагадаємо, Броварам вимагають повернути історичну назву.

Великий Київ у Google News

підписатися