Апеляційна палата ВАКС на чотири години “занурилася в темряву”

Автор: Володимир Хлєбников
16:28 23.11

В будівлі Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду відключили електропостачання. У ВАКС обурені, що відключення відбулося без попередження.

Апеляційна палата ВАКС на чотири години “занурилася в темряву”

Про це йдеться у повідомленні на сторінці суду в Facebook.

23 листопада в приміщенні Апеляційної палати відбулося відключення електроенергії без попереднього попередження суду. За інформацією на сайті ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” електроенергія буде відсутня до 19:00“, – йдеться у повідомленні, яке було оприлюднено о 10:42.

Зазначається також, що учасники судових проваджень мають можливість подати документи до суду поштою та електронною поштою.

Реєстрація процесуальних документів здійснюватиметься одразу після відновлення електропостачання“, – додали у суді.

Попри обіцянку відновити електропостачання до 19:00, енергетики змогли повернути світло набагато раніше. О 14:13 на сторінці Апеляційної палати з’явилося відповідне повідомлення.Таким чином світла не було приблизно чотири години.

Читайте також: У “Київтеплоенерго” заявили про збитковість ТЕЦ і можливість віялових відключень електроенергії

Як повідомили “Великому Києву” у відділі з комунікацій ДТЕК “Київські електромережі”, компанія виконала стандартний плановий ремонт на електрообладнанні, що живить в тому числі Апеляційну палату Вищого Антикорупційного суду

23 листопада проводяться стандартні планові роботи на обладнанні трансформаторної підстанції №4711, що живить побутових та юридичних клієнтів. Для проведення робіт необхідно було тимчасово обмежити електропостачання для безпеки спеціалістів, що виконують ремонт…. Під час виконання ремонту електроенергія була відсутня у частині будівель на Хрестовому провулку, вулицях Григорія Царика, Омеляновича-Павленка та Московській. В тому числі в будівлі на Хрестовому провулку, 4, яку займає Апеляційна палата Вищого Антикорупційного суду“, – заявили в компанії.

Там також запевнили, що як мінімум за п’ять днів попереджають про заплановані відключення на сайті ДТЕК “Київські електромережі” у розділі “Планові відключення”.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко попередив жителів столиці про можливі проблеми з опаленням та електроенергією. 

Великий Київ у Google News

підписатися