“Антонов” показав наслідки обстрілів РФ житлових будинків у Гостомелі (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
13:22 15.05

Внаслідок ракетних ударів по аеродрому в Гостомелі під Києвом сотні родин залишились без житла. Цього тижня на ДП “Антонов” розпочався державний аудит.

“Антонов” показав наслідки обстрілів РФ житлових будинків у Гостомелі (ВІДЕО)

Про це йдеться в повідомленні державного підприємства.

Фінансова перевірка допоможе акумулювати кошти на відбудову соціальної інфраструктури ДП “Антонов” у Гостомелі, де “224 родини, які мешкали у відомчих будинках, залишились без даху над головою“.

ДП “Антонов” планує відновити дві багатоповерхівки, збудовані для співробітників підприємства“, — йдеться в повідомленні.

Читайте також: “Антонов” повідомив про фейкову кампанію збору коштів на відновлення АН-225 “Мрія”

Одна з родин, які втратили житло у Гостомелі внаслідок бомбардування, сім’я Тетяни Хмельницької. Жінка з чоловіком — працівники ДП “Антонов”. Родина з двома дітьми мешкали у Гостомелі майже десять років.

Знайома подзвонила о шостій ранку, сказала, що бомблять Київ. Ми почали збирати дітей, збирати, документи, речі, ліки й швидко тікати. Проїхали метрів сто й снаряд прилетів у воєнне містечко“, — згадує жінка.

Лише за два тижні після звільнення Гостомелю від російських окупантів жінка змогла приїхати додому та подивитись, що вціліло. В  її багатоповерховому будинку — дірки від снарядів, вибиті вікна та почорнілі поверхи.

Раніше повідомлялося, що у новому парку Гостомеля знищили сотні дерев.

Читайте також: Арестович про захоплення Києва: перший десант РФ був на Гостомелі, другий на Площі Слави, потім – наступ на Печерськ

Великий Київ у Google News

підписатися