Ансамбль ЗСУ, пропозиція руки і серця на сцені та сотні військових в залі – гурт “СКАЙ” запалював серця до Дня Києва (Фото)

Автор: Оксана Тупальська
18:47 29.05.2023

Концерт гурту “СКАЙ” до Дня Києва був музичною подією, учасникам якої мусіло пощастити. Адже якби увечері росіяни почали запускати ракети та дрони в бік столиці, акцію довелося б перервати, а учасникам прямувати в укриття та чекати на продовження після відбою, або переносити подію на іншу дату. Однак подія відбулася – в програмі був виступ військових, благодійні збори та музика, яка змушує іти до перемоги.

Ансамбль ЗСУ, пропозиція руки і серця на сцені та сотні військових в залі – гурт “СКАЙ” запалював серця до Дня Києва (Фото)
оренда квартири Київ

Тригодинне музичне шоу, що пройшло під слоганом “Допомагаємо – перемагаємо!” отримало назву “Подаруй світло” та складалось з трьох частин. Програму відкрив відомий український DJ Smile з інтро – власним реміксом на трек “Подаруй Світло” з шоу барабанщиць.

У першому відділенні концерту СКАЙ разом з Ансамблем Збройних Сил України зіграв найзнаковіші пісні гурту – хіти, що вже стали народними:  “Бест друг”, “Тебе це може вбити”, “Подаруй Світло”, “Легковажна”, “Струна”, а також нові треки “Напролом” та “Не відступати і Не здаватись”.

Олег Собчук виконав “Не Йди” зі Златою Огнєвіч, “Іграшкову зброю” з Арсеном Мірзояном, а також пісню, яка стала справжнім хітом українського TikTok та зібрала понад 2,6 мільйона переглядів “Іду на Січ” в дуеті з SANNA. А з вокальною формацією “Піккардійська Терція” СКАЙ  виконав пісню “Знак Оклику”.

 На концерті зібрали кошти для участі ветеранської збірної України в “Іграх нескорених” – проекту фонду “Повернись живим” та програми “Врятуй кінцівку” на операції військовим. 

Після концерту до Дня Києва продовжуються збори 10 000 000 грн для проекту “Підтримай Нескорених”. 

Найромантичнішим моментом концерту стала пропозиція руки й серця від одного з шанувальників СКАЙ, який прямо зі сцени освідчився своїй коханій та подарував величезний букет троянд й заручальну каблучку.

Вона сказала “Так!” і на очах тисяч відбулося таїнство зародження нової української родини.

Нагадаємо, “ВК” розповідав про культурні події Києва, які почалися в День міста та триватимуть у останні дні травня та в червні. Це серед запланованих – пісні Могилевської у виконанні музикантів, які колись супроводжували її в творчості, квартирник від Тоні Матвієнко та ДахаБраха.

Великий Київ у Google News

підписатися