Анестезіолог вколов не те. У Києві лікарі вбили пацієнтку і спробували це приховати

Автор: Тетяна Сененко
14:45 31.03

Через смерть пацієнтки судитимуть трьох лікарів Національного інституту раку Лікар-анестезіолог перед початком операції не провів передопераційну підготовку пацієнтки та ввів в її організм несумісні препарати.

Анестезіолог вколов не те. У Києві лікарі вбили пацієнтку і спробували це приховати

Повідомляє Київська прокуратура.

Як з’ясувало слідство, лікар-анестезіолог перед початком операції не провів передопераційну підготовку пацієнтки та ввів в її організм несумісні препарати. Це призвело до різкого погіршення стану здоров’я жінки та у подальшому її смерті.

“Аби приховати причину смерті, двоє інших медпрацівників – лікуючий лікар померлої пацієнтки та лікар-патологоанатом, які проводили розтин її тіла, вступивши у злочинну змову між собою, внесли в медичну документацію недостовірні відомості про причину смерті цієї жінки.Факт вчинення вказаних злочинів виявлено в ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій, проведених в іншому кримінальному провадженні, що в подальшому підтверджено судово-медичною експертизою та слідчими діями”, – йдеться у повідомленні.

Дії лікаря, який проводив анестезіологічне забезпечення операції, кваліфіковано за ч. 1 ст. 140 КК України (Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Наразі обвинувальний акт відносно трьох лікарів Національного інституту раку скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Нагадаємо, раніше Київською прокуратурою повідомлено про підозру 33–річному лікарю-стоматологу у вчиненні замаху на вбивство, розбійних нападах, крадіжці, шахрайстві у особливо великих розмірах та погрозі насильством щодо працівника правоохоронного органу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...