У Києві лікар-стоматолог грабував пацієнтів та намагався вбити електрострумом

Автор: Марія Супрун
11:59 23.03.2021

Київською прокуратурою повідомлено про підозру 33–річному лікарю-стоматологу у вчиненні замаху на вбивство, розбійних нападах, крадіжці, шахрайстві у особливо великих розмірах та погрозі насильством щодо працівника правоохоронного органу.

У Києві лікар-стоматолог грабував пацієнтів та намагався вбити електрострумом
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє прокуратура, з травня 2019 року по вересень 2020 року стоматолог вводив пацієнтів в оману, повідомляючи їм хибну інформацію щодо необхідного обсягу лікування. Таким чином зловмисник заволодів близько 400 тисячами гривень своїх пацієнтів.

Крім того, у березні 2020 року лікар-стоматолог під приводом здійснення медичних процедур проник до житла однієї з пацієнток та викрав банківську картку, з якої в подальшому зняв 78 тисяч гривень.

Також у червні 2020 року підозрюваний під приводом супроводження однієї з пацієнток додому застосував сильнодіючі речовини, від яких потерпіла втратила контроль над своїми діями. Надалі, користуючись її напівпритомним станом, чоловік заволодів грошовими коштами та матеріальними цінностями останньої на суму 63 тисячі гривень.

Крім того, вказаний громадянин підозрюється у замаху на вбивство 70-річної громадянки шляхом під’єднання електричних дротів, які заздалегідь мав при собі, до електричного живлення напругою 220 Вт в електричному щитку, що розташований поряд з квартирою проживання потерпілої.

Підозрюваному, уродженцю Чернігівської області, наразі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Під час засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваний здійснював погрози на адресу прокурора.

Нагадаємо, в Києві іноземець показував дівчинці статевий орган на дитмайданчику – скільки йому загрожує.

Великий Київ у Google News

підписатися