Альтанка, майданчики на всі смаки, велодоріжки, сучасне освітлення: на Троєщині відкрили нову частину парку

Автор: Галина Ворона
15:09 27.08

На Троєщині відкрили третю чергу парку з водними об’єктами, що розташований уздовж проспекту Шухевича. Загальна її площа новоствореної зеленої зони – майже 4,5 га. Таким чином у Деснянському районі завершили створення великого парку площею понад 9,5 гектарів. 

Альтанка, майданчики на всі смаки, велодоріжки, сучасне освітлення: на Троєщині відкрили нову частину парку

Про це повідомляє КМДА.

Родзинкою нової частини парку стала альтанка у кримськотатарському стилі. Вона прикрашена мозаїчною підлогою, ажурним декором карнизів і стрілоподібними арками в стилістиці кримськотатарської архітектури. Покриття сферичного купола виконано з оригінальної сучасної бітумної черепиці, яка нагадує стару черепицю. Купол увінчує шпиль. Орнаменти для підлоги та декору розробляв заслужений майстер народної творчості України, кримськотатарський художник-кераміст Рустем Скибін.

Також біля третьої водойми встановили оглядовий майданчик та вимостки для рибалок, висадили дерева та кущі, посіяли майже 4 гектари газону. Влаштували поливо-зрошувальну систему, встановили відеоспостереження.

У новій частині парку теж влаштували прогулянкові та велодоріжки. Встановили нові лави й урни, сучасне LED-освітлення.

У парку також є дитячий майданчик, майданчики для воркауту, багатофункціональне спортивне поле, шаховий павільйон, майданчик для вигулу собак, альтанка та оглядовий майданчик на воді, сучасна громадська вбиральня.

Зауважимо, створення великої зони відпочинку на Троєщині відбувалося в три етапи, за кількістю водойм, що розташовані на території парку. Першу чергу презентували в 2018 році, другу – у червні 2020. І ось завершили третю, і загалом – облаштування всього парку. 

Читайте також: Все буде еко. Цими вихідними у Голосієві відзначать день народження найбільшого парку

Нагадаємо, у парку “Юність” може вирости хмарочос: землю і кінотеатр все-таки продали.

Великий Київ у Google News

підписатися