Активісти зняли букву «Я» з історичної вивіски «Перукарня» на Почайнинській: будуть оцінювати, у скільки обійдеться відновлення надпису

Автор: Вікторія Мілюта
12:56 30.11.2023

Активісти фонду «Має значення» зняли букву «Я» з історичної вивіски «Перукарня», яка розміщена на будинку на вулиці Почайнинській, 57-59. Цей надпис планують відреставрувати.

Активісти зняли букву «Я» з історичної вивіски «Перукарня» на Почайнинській: будуть оцінювати, у скільки обійдеться відновлення надпису
оренда квартири Київ

Як зазначають майстри, на її прикладі оцінять вартість відтворення точної копії трьох уже втрачених літер — «Е», «Р», та «Н».

У фонді відмітили, що пластик, з якого виконана вивіска, перебуває в найгіршому стані порівняно з двома ідентичними за матеріалом вивісками («Молоко» і «Квіти»), які були модернізовані раніше.

Читайте також: На фасаді садиби Тарнавського на Подолі відреставрували вивіску минулого століття – як вона тепер виглядає

«Але ми заздалегідь готуємо себе не до гіршого, а до кращого! Тільки уявіть, як перевтілиться «звичайний» будинок після того, як на ньому з’являться оновлені та красиві історичні літери «Перукарня», – наголосили активісти.

Раніше «ВК» писав, що команда фонду вирішила відреставрувати історичну вивіску «Перукарня» біля салону краси на вулиці Почайнинській. Таким чином майстри хочуть допомогти місцевому бізнесу залучити ще більше клієнтів.

Великий Київ у Google News

підписатися