Активісти принесли труну на Банкову, щоб влаштувати “похорони правосуддя”

17:39 12.12.2020

У роковини “справи Шеремета” в центрі Києва активісти провели “похорони правосуддя”. Учасники акції виступають проти обвинувачень Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Активісти принесли труну на Банкову, щоб влаштувати “похорони правосуддя”

Близько сотні активістів пройшлись “траурною процесією” з вулиці Банковій до Офісу президента. Кілька хлопців несли на собі справжню  труну (на щастя, пусту), вкриту покривалом з надписом “Весна пройшла – невинних садять”.

Колона рухалась вулицями міста у супроводі траурної музики. Деякі учасники акції прихопили із собою лампадки, а хтось — пластикові квітки. Попереду дівчина із зав’язаними очима несла “портрет” конституції із траурною стрічкою.

Один з організаторів акції Євген Карась впевнений, що влада хоче притягнути до відповідальності у вбивстві журналіста випадкових людей.

Якщо суспільство не буде чинити опір подібному свавіллю правоохоронної та судової системи, завтра будь-який «висяк» у резонансній кримінальній справі можуть приписати будь-якому з людей і повісити таким чином на таку людину злочин”, – заявив Карась.

На Банковій чатують кількадесят правоохоронців, а прохід до будівлі Офісу президента перекрито поліцейськими автомобілями.

 

 

 

Нагадаємо, що 7 грудня Апеляційний суд Києва відмовився відпустити на поруки підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка (“Ріффмастера”), який вже рік знаходиться за гратами. 

Читайте також: “Андрію, ми з тобою”. Активісти вимагали звільнення політв’язнів у справі Шеремета

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...