Акцію з висадки у Києві 100 тисяч дерев перенесено – депутат

14:38 07.05.2020

У Києві планували висадити 100 тисяч дерев на День Землі, однак через карантин довелось все скасувати. Акцію вирішили перенести на жовтень.

Акцію з висадки у Києві 100 тисяч дерев перенесено – депутат
Про це повідомив депутат Київради Костянтин Яловий.
 
За його словами, до екологічної комісії звернувся активіст з проханням реалізувати цей проект, адже Україною прокотились пожежі, які знищили багато дерев та погіршили якість повітря.

“Тому сьогодні на засіданні комісії вирішили звернутись до КО “Київзеленбуд” та Управління екології, щоб вони готувались провести цю акцію у жовтні”, – зазначив депутат.

Він пояснив, що осінь вибрали, тому що до акції хочуть приєднатись кияни, а карантин триватиме ще місяць або більше. Проте згідно з Правилами утримання зелених насаджень найкраще саджати дерева саме навесні чи восени – так вони краще приживуться. До того ж до жовтня є час підготувати саджанці.

Висадка нових насаджень – те, що зараз дуже потрібно для порятунку екології. Дерева є природним фільтром для очищення повітря, велика кількість насаджень може знижувати температуру, а значить і пом’якшувати наслідки зміни клімату”, – додав Яловий.

 
Нагадаємо, цьогоріч на Всесвітньому економічному форумі в Давосі організатори поставили мету – висадити 1 трильйон дерев для протидії зміні клімату. Київ вирішив приєднається до ініціативи і висадити 1 мільйон дерев. На першому етапі акції, в цьому році, висадять сто тисяч дерев різних видів. Місто надасть саджанці: платана, клена, граба, липи, ясеня, туї, сосни чорної, ялинки звичайної, горобини, червоного дуба, яблуні, сакури, берези, акації, каштана. А також необхідний інвентар.

Великий Київ у Google News

підписатися