Актори, нардепи та прем’єр-міністр: хто писав ювілейний радіодиктант єдності

15:54 09.11.2020

Сьогодні, 9 листопада, Україна відзначає День писемності та мови. З цієї нагоди відбувся ювілейний, двадцятий, Радіодиктант національної єдності, який писало багато людей.

Актори, нардепи та прем’єр-міністр: хто писав ювілейний радіодиктант єдності

У прямому ефірі акторка Римма Зюбіна читала текст радіодиктанту, який створив письменник і видавець Іван Малкович. Цього року диктант мав назву «Виклики книжкової ери».

Зокрема, диктант в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського, писав і прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це він повідомив у Facebook.

“Для мене це знакова подія, яка заряджає енергією, духовністю й натхненням. Диктант щороку об’єднує довкола нашої рідної мови мільйони українців з усього світу. Адже українська мова — неперевершена, витончена та мелодійна. Це наш культурний скарб, який ми маємо цінувати та оберігати”, – написав Шмигаль.

В інтерв’ю Суспільному, прем’єр-міністр зазначив, що диктант був непростий, дуже багато пунктуації та цікавих слів.

Окрім того, участь у написанні диктанту взяли акторка Наталія Сумська, мовний омбудсман Тарас Кремінь та нардепка Кіра Рудик.

Вищий антикорупційний суд також долучився до 20 ювілейного радіодиктанту.

Нагадаємо, текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11:00. Результати протягом доби можна надсилати як в електронному, так і паперовому варіанті.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...