ХХ Радіодиктант національної єдності. Як долучитись

13:13 31.10.2020

 У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Традиційно найактивнішими учасниками флешмобу є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але аудиторія події щороку розширюється.

ХХ Радіодиктант національної єдності. Як долучитись

Про це стало відомо з матеріалу “Суспільного”. 

Так, цьогоріч підготовкою диктанту займатимуться троє спеціалістів. Відомий письменник Іван Малкович відповідальний за написання тексту, читатиме диктант акторка Римма Зюбіна, а науковим консультантом проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. 

Захід відбудеться “online”, тому брати участь у події можна дистанційно. 

Незадовго до початку ведучі розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 9:15. Трансляція події проводитиметься на телеканалі “Перший” та кількох радіостанціях країни (“Українське радіо” та “Радіо Культура”).

Зазначається, що у всіх учасників події матимуть одну астрономічну добу для надсилання готового тексту.

Результати можна надсилати як в електронному, так і паперовому варіанті. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Онлайн свою роботу можна надіслати на поштову скриньку.

Перевірятиме надіслані роботи спеціальна фахова комісія. Учасники, які напишуть диктант без помилок, отримають подарунки від організаторів. 

Читайте також: Лумос максима! В кінотеатри повертаються фільми про Гаррі Поттера

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...