Актор звинуватив охоронців ТРЦ “Гулівер” в катуванні сина: погрожували вирізати очі

Автор: Марія Супрун
13:20 06.10

Український продюсер, режисер та актор Юрій Рудий заявив, що охорона столичного ТРЦ “Гуллівер” катувала його сина. Його били до втрати свідомості та погрожували вирізати очі.

Актор звинуватив охоронців ТРЦ “Гулівер” в катуванні сина: погрожували вирізати очі

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

“Сталась не приємна ситуація. Мого сина побила охорона ТРЦ “Гулівер”. І не просто побили, а катували в кімнаті охорони, забравши всі речі, на давши можливості ані подзвонити мені чи викликати поліцію”, – пише Юрій Рудий.

За його словами, син з другом підходили до ескалатора на виході з супермаркету “Сільпо” і у них виникла суперечка з охоронцем.  Сварка переросла в бійку, на яку підбігли ще кілька охоронців, скрутили хлопців та завели в кімнату охорони.

“Били мого сина доки він не втратив свідомість, його другу дісталось значно більше, в нього зламані ребра. Коли мій син прийшов до тями, охоронець взяв ніж і почав крутити біля обличчя з погрозами, що виріже йому очі. Їх тримали в полоні та катували близько двох годин, потім відпустили з погрозами, що якщо хлопці напишуть заяву в поліцію, то вони їх знайдуть і вб’ють”, – додав актор.

Зазначається, що вони написали заяву в Печерський відділок поліції та з’їздили на експертизу щоб зняти побої.

Нагадаємо, на Подолі побили хлопця за пофарбовані губи, правоохоронцям теж дісталось (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися