Афіша. Мистецький тур Європою на ці вихідні

Автор: Вероніка Яблонська
19:28 09.04.2020

Надягайте улюблену сукню (але майте на увазі, що там спекотно) і гайда музеями! Зараз нам всім бракує прекрасного та цікавого, тож “Великий Київ” обрав для вас найкращі місця, щоб відвідати цих вихідних.

Афіша. Мистецький тур Європою на ці вихідні

Музей Вінсента ван Гога в Амстердамі 

В інстаграму цього музею часто-густо публікують цитати із щоденників та листів Вінсента, деталі його картин та цікаві факти. Якщо ви давно хотіли дізнатись про ван Гога більше, ніж те, що він намалював “Зоряну ніч” – вам сюди. 

Instagram 

Музей сучасного мистецтва у Нью-Йорку 

Це чудове місце для того, щоб дізнатись – сучасне мистецтво не дорівнює хаотична ляпанина! Тут ви зможете побачити величезну кількість інсталяцій, скульптур та картин, які так чи інакше відображають реальність, в якій ми живемо просто зараз. 

Instagram 

Beinart Gallery в Австралії 

Ця галерея чудово підійде тим, хто уже надивився на людей, тварин та натюрморти і хтось хоче чогось іншого, фантастичного, інопланетного. Тут можна побачити приголомшливі картини істот з різними щупальцями, портрет жінки з грибами на обличчі та дівчинку у скафандрі, яка посеред лісу в’яже шарф на спицях. 

Instagram

Музей природничої історії у Лондоні 

Якщо вам подобаються уламки уламків та різноманітні камінчики, а ще квіти і чудернацькі тварини, вам неодмінно варто завітати у Лондон цих вихідних. Інстаграм цього музею вас вразить.

Instagram 

Національна портретна галерея у Лондоні 

Якщо ви вже добрались до Туманного Альбіону, то, будь ласка, роздивіться у ньому все по максимуму. Загляньте у цю галерею, бо якщо ви думаєте, що у галереї портретів будуть тільки зображення юних королів XVII століття, то ох леле як ви помиляєтесь! Зазвичай пости супроводжуються короткими, але інформативними постами про персонажів. Тут вам зустрінеться і Кромвель, і Елтон Джон, і навіть лего-Уільям Шекспір.

Instagram

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...