Державний музей, Амстердам
В цьому музеї зберігаються шедеври голандського живопису. Він дуже характерний своїм умінням передавати світло, частини тіла та інтер’єри. Зокрема, картини зав’язані на простих сюжетах людей часто-густо робітничих професій, майстрів, селян, тож якщо вам хочеться чогось красивого, але простого – вам сюди.
Версальський палац, ну… він у Версалі 🙂
Славнозвісний палац Людовіка, Короля-Сонце. Це він сказав “Держава- це я”, і це він став символом абсолютної монархії. Версаль був центром королівського та придворного життя, а це означає, що він був центром розкоші та багатства. У інстраграмі музею можна роздивитись деталі предметів інтер’єру цього палацу, але будьте уважні, не осліпніть від блиску золота.
Музей Соломона Гуггенхайма, Нью-Йорк
Це – справжня перлина не лише за рахунок шедеврів, зібраних тут, а й своєю архітектурою. Будівля цього музею є його головним експонатом. До того ж, це ще одне місце, де можна пересвідчитись, що сучасне мистецтво – це не рандомна мазня 🙂
Лувр, Париж
Навіть не намагайтесь тут щось зрозуміти, тут геть усе французькою, і пости, і трансляції. Але є одна універсальна мова, яку ви точно зрозумієте – мова краси. Часто у трансляціях показують процес реставрації різних старожитностей та картин, а в стрічці трапляється як живопис, так і скульптура.
Тейт, Лондон (і не тільки)
У мережі музеїв Тейт зібрані найвидатніші зразки англійського мистецтва від XVI по ХХ століття. Тут зібрані також фотографії і цікаві історії з суспільного та політичного життя Великої Британії.
До речі, минулого тижня ми уже радили вам маршрут для мистецького туру Європою. Як він вам?