Адвокат Порошенка спростував брехню ДБР щодо «Прямого» і «5 каналу»

Автор: Марія Супрун
17:56 07.01

Заява ДБР про те, що Печерський суд нібито не накладав арешт на активи «Прямого» і «5 каналу» – це відверта брехня.

Адвокат Порошенка спростував брехню ДБР щодо «Прямого» і «5 каналу»

Про це пише у Facebook адвокат п’ятого Президента Петра Порошенка Ігор Головань. Він також оприлюднив як доказ скріншоти з документів, які доводять, що серед майна та активів, на які незаконно наклали арешт, є активи ТОВ «Вільні медіа», що володіє двома опозиційними телеканалами.

«ДБР самі Різдво не святкують (що зрозуміло, вони іншому моляться) і іншим не дають. На Святий Вечір разом з прокурорами Бєлкіним, Потапенком та Сафаряном і Її честю слідчою суддею Печерського районного суду м. Києва Бортницькою напакостили, а тепер виправдовуються. Не арештовували, брешуть, активів «Прямого» і «5 каналу».

Адвокат показав скріншот Ухвали про арешт, а нижче скріншот прокурорського клопотання,

«Його Її честь Бортницька у свою ухвалу разом з помилками і «очєпятками» переписала. А там чорним по білому: ДП «ТРК» НБМ – ЗАПОРІЖЖЯ» та ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ «АВТОР ТВ». Компанії, що мають прямий стосунок до трансляції програм опозиційних телеканалів. От тільки частки Петра Порошенка у капіталі цих юридичних осіб давно немає. Петро Порошенко давно і публічно передав ці активи ТОВ «ВІЛЬНІ МЕДІА», засновниками якого є десяток відомих журналістів і народних депутатів. Тобто, прокурори і суддя умисно наклали арешт на медіаактиви, що вже не належать Петру Порошенку», – констатує адвокат Головань.

«Можна звичайно, подумати, що прокурори і Її честь суддя Бортницька просто не вміють працювати з реєстром юридичних осіб, а тому не знають, що кінцевий бенефіціарний власник може змінюватися з певним запізненням від дати зміни власника. Це пояснило б, чому Бєлкін, Потапенко і Сафарян працюють в Офісі Генпрокурора. З будь-якої юридичної фірми їх би одразу вигнали. Тим більше, що вони ще й замість коду ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ «АВТОР ТВ» зазначили код іншого актива ТОВ «ВІЛЬНІ МЕДІА» – ТОВ «ТРК «ЕКСПРЕС-ІНФОРМ», – іронізує Головань.
 

Адвокати переконані, що Бєлкін, Потапенко, Сафарян і її честь Бортницька діяли умисно, оскільки головний замовник – Зеленський зацікавлений саме в знищенні опозиційних телеканалів.

«І я переконаний, що власники ТОВ «ВІЛЬНІ МЕДІА» не тільки апеляцію подадуть, але і вимагатимуть розслідування дій Бєлкіна, Потапенко, Сафаряна і Бортницької на предмет наявності складу злочину, передбаченого статтею 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів)», – резюмує Головань.

Нагадаємо, раніше у Державному бюро розслідувань заявили, що інформація про арешт активів телеканалів «”Прямий” та “5 канал” не відповідає дійсності.

Великий Київ у Google News

підписатися