А що ти зробив для перемоги: 8-річний хлопчик з Києва купив дрон для військових замість омріяної іграшки

Автор: Галина Ворона
03:52 01.03

Війна змусила наших дітей швидко подорослішати. Разом із ними дорослішають мрії. Про що мріють восьмирічні діти у світі, де немає війни? Так, це іграшки, подорожі та інші речі, які за наявності грошей легко втілити у життя. Восьмирічний киянин Ігор мріє про перемогу України і пожертвував заради неї своїм дитячим бажанням.

А що ти зробив для перемоги: 8-річний хлопчик з Києва купив дрон для військових замість омріяної іграшки

Історію хлопчика, яка розчулить серця навіть найбільших скептиків, розповіли у Солом’янській РДА. аде 8-річний Ігор  навчається у гімназії 318 “Міленіум” у Солом’янському районі.

Хлопчик давній фанат PlayStation і довгий час цілеспрямовано збирав кошти на нову потужну ігрову приставку останнього покоління: всі подаровані гроші на дні народження і свята, чесні заробітки від колядок і посівання, добровільна економія на солодощах — кожну копійку відкладав у власну скарбничку на мрію. А коли нарахували досить солідну суму, то раптом заявив рідним, що передумав і хоче придбати… дрон.

Спершу ми неабияк здивувались, не зрозуміли і подумали, що для себе, Але син пояснив — на армію, щоб Перемога настала швидше. Знаєте, він у нас єдина дитина. Звісно, дуже любимо, завжди пишаємось, але у такі моменти, наче крила гордості виростають за спиною, відкривається друге дихання і вкотре розумієш – ось заради чого настільки завзято й вперто обʼєдналась і бореться наша Україна!” – ділиться мама Вікторія.

Ігор передав свою дороговартісну покупку одному з бойових підрозділів місцевої військової частини. В момент передачі дрона був присутній і його тато, який також служить в ЗСУ. Бійці подарували маленькому волонтеру талісман – шеврон 101 ОБрО ГШ ЗСУ імені генерал-полковника Генадія Воробйова.

У майбутньому хлопчик планує вивчитись на інженера-конструктора і проектувати кораблі, літаки, тобто максимально розвивати вітчизняний флот й авіацію, які будуть гарантами мирного неба та недоторканості кордонів.  

Читайте також: Хливнюк продав кофтинку за 10 тисяч євро та на всі гроші накупив дронів для армії

Нагадаємо, підліток з Київщини з друзями організував у школі збір пластику і друкує на 3D-принтері деталі для дронів.

Великий Київ у Google News

підписатися