90 тисяч тонн. Кличко показав, як Київ звільняють від снігу (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
14:43 19.02

За минулу добу зі столичних вулиць вивезли 12 тисяч тонн снігу та ще понад півтори тисячі тонн переплавили в снігоплавильних комплексах. А від початку снігопадів з Києва вивезли понад 90 тисяч тонн снігу, а розтопили понад 15 тисяч тонн.

90 тисяч тонн. Кличко показав, як Київ звільняють від снігу (ВІДЕО)

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, а також показав відео про те, як столицю звільняють від снігу.

«Дорожники, комунальники сьогодні роблять все, щоб прибрати місто від снігу. Розчищають дороги і проїзди, тротуари, вивозять сніг. А також плавлять його в снігоплавильних комплексах. Вчора пізно ввечері я перевіряв, як прибирають сніг. Бо основні роботи міські служби можуть здійснювати вночі та рано вранці, коли в місті менше машин», – наголосив Кличко.

Він також розповів, як столиця готується до можливих підтоплень. Департаменту муніципальної безпеки, а також головам столичних районів доручено підготувати всі підрозділи для реагування на випадок повені та визначити об’єкти, що можуть постраждати.

Дивіться також: 60 тонн за годину. Куди зникає прибраний в Києві сніг (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, на Київ впало 84 млн тонн снігу. Журналістів та “експертів“ закликають не “вправлятися у красномовстві“ щодо комунальників, які розчищають дороги засніженого Києва, а самім взяти лопати в руки.

Зазначимо, що робота комунальників не з легких, особливо під час снігопадів. “Великий Київ” поспілкувався з комунальником, що прибирає сніг вручну. Підйом – о четвертій ранку, перерви – коли особливо втомлюєшся та пітнієш (ВІДЕО). 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...