8,5 тис. евакуйованих авто і 4,6 млн грн штрафів. Як карали водіїв-порушників на карантині

18:06 21.05

За останні два місяці у столиці евакуювали 8 539 транспортних засобів, що суттєво перешкоджали руху.
Інспектори з паркування за цей час винесли 9 168 постанов на загальну суму штрафів 4 666 750 грн.

8,5 тис. евакуйованих авто і 4,6 млн грн штрафів. Як карали водіїв-порушників на карантині

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зазначається, що найбільше порушників штрафували за парковку автомобіля на пішохідному переході – 54% від загальної кількості постанов, винесених за травень.

Серед інших порушень – паркування на смузі громадського транспорту, на виїздах з прилеглих територій, на перехрестях, зупинках громадського транспорту та ін.

За словами директора департаменту Валентина Осипова, постійними локаціями відпрацювання інспекції з паркування є лікарні, що забезпечують боротьбу з коронавірусом, i виïзди швидкоï. Також особлива увага приділяється смугам громадського транспорту і пішохідним переходам.

Зараз ми продовжуємо працювати над запровадженням у Києві автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування. Ця система дасть змогу в рази збільшити ареал відпрацювання перевірки оплати паркування, що принесе значні надходження до міського бюджету та дисциплінує водіїв”, – зазначив він.

загрузка...

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

Читайте також: Автомобілі з велодоріжок відправляють на штрафні майданчики (ВІДЕО)

Нагадаємо, у Києві почали евакуювати  автомобілі, припарковані на смузі громадського транспорту. Раніше ми писали про онлайн-платформу “Майно”, де, зокрема, можна дізнатись про порушення правил дорожнього руху, коли було видано штраф, тощо. 

загрузка...