75 тисяч киян отримають виплати від міста до Дня Києва

Автор: Галина Ворона
15:15 24.05

До Дня Києва столиця виплатить 52 мільйони 230 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги соціально незахищеним киянам. Загалом кошти отримають понад 75 тисяч осіб.

75 тисяч киян отримають виплати від міста до Дня Києва
Світлодіодне освітлення

Про це розповіла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

За її словами, для отримання виплат не потрібно подавати жодних додаткових заяв чи документів. Кошти автоматично отримають кияни, зокрема і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення столиці або Головного управління Пенсійного фонду України в Києві та фактично проживають у столиці.

Якщо людина отримує допомогу від міста на банківський рахунок, то виплата надійде протягом найближчих кількох днів. Якщо ж вона користується, наприклад, “Укрпоштою” – то разом із наступною виплатою соціальної допомоги.

Сума виплати складатиме від 500 до 1 500 гривень.

Зокрема, матеріальну допомогу отримають діти-сироти; особи, які одержують допомогу на дітей із тяжкими захворюваннями; діти з інвалідністю, повʼязаною з Чорнобильською катастрофою; особи з інвалідністю І групи, інвалідність яких повʼязана з Чорнобильською катастрофою; батьки, матері загиблих у мирний час солдатів строкової служби; репресовані особи, яких у подальшому реабілітували; Праведники Бабиного Яру; учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва з липня до вересня 1941 року; ветерани підпільно-партизанського руху тощо.

Читайте також: Міст-хвилю на Оболоні відкрили! Ходіть подивіться

Нагадаємо, Золоті Ворота з 24 тисяч деталей LEGO збиратимуть у столиці на День Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися