7 вистав для киян цими вихідними – від класичної комедії до моторошної антиутопії

16:14 07.10

Леся Українка, Оруелл або ж старий добрий Шекспір? Афіша цього тижня вразить киян різноманіттям.

7 вистав для киян цими вихідними – від класичної комедії до моторошної антиутопії

Театр на Подолі

Що: Антиутопія “1984”

Коли: субота, 9 жовтня, 13:00 та 19:00 

Ексклюзивно у театрі на Подолі скандальна п’єса Майкла Джина Саллівана за всесвітньо відомим романом-антиутопією. Вигадана історія про життя у штучному світі, що навчила любові навіть бездушних солдат.

Що: Драма “На дні” за Максимом Горьким

Коли: неділя, 10 жовтня, 18:00 

Питання “Як жити і у що вірити?” було і залишається головним. Хтось шукає відповідь у релігії, хтось у літературі, хтось у самому собі. Герої вистави «На дні» у виконанні акторів театру на Подолі, перебуваючи в нелюдських умовах нічліжки, дають глядачеві колосальну віру і надію на те, що вихід все ж таки є.

Квитки на  вистави можна придбати на офіційному сайті театру, а також у касі театру за адресою Андріївський узвіз, 20А.

Київський національний академічний театр оперетти

Що: О. Рябов «Сорочинський ярмарок»

Коли: 10 жовтня, 19:00 – 21:50

«Сорочинський ярмарок» – масштабний національний проект, в якому представлені багатства українського народного промислу, широта української душі та народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. Глядачі за лічені секунди поринають у це галасливе й колоритне дійство та слідкують за долями головних героїв, які вміють кохати, дружити, співчувати, бути щирими й жити з відкритим серцем.

Квитки

Національний академічний драматичний театр імені Іван Франка

Основна сцена

Що: “Річард ІІІ” Вільям Шекспір

Коли: неділя, 10 жовтня, 19:00 

«Річард ІІІ» Вільяма Шекспіра — одна із тих п’єс, яка протягом багатьох століть не перестає захоплювати глядачів, режисерів, акторів цілого світу.

Сценічну версію, що її представляє сьогодні театр, здійснив режисер-постановник Автанділ Варсімашвілі, знаний грузинський режисер театру та кіно, художній керівник Тбіліського державного академічного російського драматичного театру імені О. Грибоєдова. Він же є автором музичного оформлення. Художник-сценограф та художник по костюмах Міроні Швелідзе.

Для прихильників театру нагадаємо, що у 2003 році митець разом із Робертом Стуруа здійснив на сцені театру постановку «Цар Едіп» Софокла.

Квитки

Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського

Що: За мотивами сатиричної п’єси Віктора Шендеровича «Два янголи, чотири людини»

Коли: субота, 9 жовтня, 19:00 

Є дві вічні теми в мистецтві — смерть і любов. У виставі «Ліквідація», створеній за мотивами сатиричної п’єси Віктора Шендеровича «Два янголи, чотири людини», поєднано обидві ці теми.

Уявіть собі, що одного разу ввечері до вас приходить чиновник небесної канцелярії — ангел із портфелем — і повідомляє, що ваш земний шлях завершено…

Анекдотична ситуація, довкола якої розгортається непередбачуваний сюжет, — це чудова нагода не лише посміятись над до болю знайомою дійсністю, а й замислитись над сенсом життя.

Квитки

Будинок актора

Що: містична комедія про кохання “Ніч з графом Каліостро”

Коли: субота, 9 жовтня, 19:00 

Режисерський задум справді незвичайний і здатний здивувати кожного: в постановці представлена нова, несподівана версія історії про великого Графа Каліостро. Пригоди відомого мага, які надихають світових драматургів, ви побачите в новому ракурсі. Адже вистава розповідає про пригоди італійців, але не у себе на батьківщині, а під Полтавою!

Чудовий настрій від легкої веселої вистави – забезпечено! «Родзинкою» постановки стануть приголомшливі костюми, гарні танці та особливе музичне оформлення.

Готуйтеся вслухатися в кожну фразу, кинуту героями: ці цитати стануть крилатими! І, звичайно, масу незабутніх емоцій подарує яскравий несподіваний фінал, який стане справжнім сюрпризом для публіки.

Квитки

Що: дивовижна пригода “Йоганна”

Коли: неділя, 10 жовтня, 19:00 

Ви давно не вірили своїм очам? Саме таке відчуття викликає спектакль «Йоганна». Фінал постановки такої, що всім глядачам здається, ніби вони стали свідками надприродних явищ на сцені.

Але вражає весь спектакль в цілому. Причому, людей найрізноманітніших професій, різного віку, національностей, соціальних груп і релігійних приналежностей. «Йоганна» – з одного боку, дуже еротична постановка, а з іншого – вона стосується високих цінностей.

Тонкий гумор, змішаний з пряним ароматом Сходу, веселить і п’янить одночасно. Окремо потрібно сказати про яскраві, майже що казкові костюми. Половина з них була придбана в Єрусалимі спеціально для цієї вистави. Але, звичайно, головна складова атмосфери цього дивного дійства – зачаровують обряди і темпераментні танці.

«Йоганна» сприймається буквально на одному диханні! А глядачі йдуть зі спектаклю натхненними і наповненими східною мудрістю, здоровою енергією і позитивним настроєм. До речі, критики одностайно визнають постановку «справжньою перлиною репертуару» театру КХАТ.

Квитки

Читайте також: Диктатура, секс і до чого тут Андріївський узвіз. Інтерв’ю з режисером вистави “1984” Сергієм Павлюком

 

Великий Київ у Google News

підписатися