+640 учнівських місць. На Солом’янці збудують нову школу

Автор: Галина Ворона
17:16 22.04

У Солом’янському районі збудують нову середню загальноосвітню школу на вулиці Суздальській, 10, попередньо знісши старі будівлі. Новий навчальний заклад на 4 поверхи вміщатиме 640 учнів і частково вирішить питання із забезпеченням учнівських місць у школах району, яке з кожним роком стає гострішим через активну забудову прилеглих мікрорайонів.

+640 учнівських місць. На Солом’янці збудують нову школу

Як повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА, відповідне рішення ухвалили на засіданні Київради 62 голосами. 

Споруди, які знесуть для зведення нової школи, закріплені за управлінням освіти Солом’янської райдержадміністрації та не експлуатуються з 1996 року. Обстеження показало, що технічний стан будівель навчально-виробничих майстерень і школи незадовільний. 

Відповідно до рішення, знесення об’єктів комунальної власності територіальної громади Києва можливе винятково після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості цих будівель і споруд.

У КМДА відзначили, що це важливий для міста проект, адже прилеглі мікрорайони активно забудовуються і у мешканців через кілька років може виникнути потреба в додаткових закладах освіти.

Читайте також: Сума в платіжках зменшиться: у Києві модернізують усю систему теплопостачання

Нагадаємо, у київських школах вже не вистачає місць – вражаючі цифри.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...