У київських школах вже не вистачає місць. Леонід Ємець озвучив вражаючі цифри

Автор: Галина Ворона
15:08 22.04

У школах Києва не вистачає зараз місць для всіх бажаючих навчатися.

У київських школах вже не вистачає місць. Леонід Ємець озвучив вражаючі цифри

Про це сказав депутат Київради від фракції “Європейська солідарність” Леонід Ємець на сьогоднішньому засіданні Київради, де розглядалися внесення змін до міського бюджету, зокрема, щодо будівництва об’єктів соціальної інфраструктури.

Леонід Ємець навів приклад Дарницького району, де зараз активно розбудовується житловий сектор, але тотально не вистачає навчальних закладів. У результаті дітям доводиться навчатися у додатково обладнаних приміщеннях типу дитячих садків чи спортивних залів.

Дітям киян не вистачає місця в школах. В Дарницькому районі, наприклад, не вистачає місць для навчання 15 000 дітей. Всі вони “ютяться” та “ужимаються” в існуючих школах і садках. А житлові забудови ростуть як гриби після дощу”, – сказав Леонід Ємець.

Так, лише у відомій Слов’янській гімназії навчається на 1000 дітей більше, ніж заплановано.

На Позняках, наприклад, на декілька мікрорайонів є лише одна Слов‘янська гімназія. Яка розрахована на 1200 учнів, а вчиться в ній 2200. Щойно, на сесії мною було озвучено ініціативу і ми домовились із КМДА і під протокольне доручення запланували будівництво яке має завершитися за наступний рік”, – пояснив Леонід Ємець.

Він уточнив, що йдеться про надбудову Слов‘янської гімназії, яка дозволить облаштувати значно більшу кількість навчальних місць та вирішить ряд проблем для школярів і їх батьків.

Читайте також: Депутати Київради пропонують ввести мораторій на нове будівництво в центрі Києва

Нагадаємо, сьогодні Київрада віддала на інфраструктуру 7 млрд гривень: що в пріоритеті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...