Повишивали – повишибали. 61-річна пенсіонерка з Києва перемогла у турнірі з Counter-Strike

17:17 03.12.2020

Незважаючи на свій вік, киянка Тетяна Силенко є активною геймеркою і регулярно бере участь у кіберзмаганнях. Однак ще півтора року тому жінка нічого не знала про комп’ютерні ігри та віртуальні баталії.

Повишивали – повишибали. 61-річна пенсіонерка з Києва перемогла у турнірі з Counter-Strike

Про це розповідається у сюжеті ТСН. 

За освітою жінка – інженер-механік, у 90-их займалась крівлею дахів, а згодом захопилася вишивкою на одязі. 

Було написано так: “Набирається група для гри у “Контр-страйк”. Я навіть не знала, що це за гра, але було цікаво”, – говорить Тетяна.

Півтора року тому в Україні збирали першу команду геймерів-пенсіонерів  під назвою “Ageless shooters”, що можна перекласти як “Стрільці поза віком”. 

Жінка пригадує, що навчатись мали швидко, оскільки за кілька місяців треба було змагатися зі шведською командою “Silver Snipers” (“Сиві снайпери”).  Супротивники були набагато досвідченіші, а серед європейських команд у своїй віковій категорії – найсильніші.

Ми їх дуже боялися, тому що ми тільки два місяці тренувалися. Але ми їх перемогли з рахунком 16:1″, – зазначила Тетяна.

Варто відзначити, що команда показує приголомшливі результати граючи не тільки з пенсіонерами. На YouTube-каналі Олега Петряки, який виступає під псевдо “UKR.OP”, можна переглянути відео, як він самотужки здолав команду противника.

 

До слова, у “Стрільців поза віком” 3 тренування на тиждень, але команда не сприймає цей факт як щось обтяжливе.  Тетяна Силенко зауважила, що “Стрільці” в першу чергу отримую задоволення від гри, спілкування та азарту змагань.

Нагадаємо, що кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні. Це вже давно не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури.

 

Читайте також: Проданий готель “Дніпро” стане центром розвитку кіберспорту в Україні

Великий Київ у Google News

підписатися