6 жовтня у Михайлівському соборі прощатимуться з багаторічним керівником «швидкої» Анатолієм Вершигорою

Автор: Марія Супрун
14:01 05.10

Завтра, 6 жовтня, об 11:00 у київському Михайлівському соборі Православної церкви України відбудеться прощання із заслуженим лікарем України, багаторічним директором Центру (раніше головним лікарем Київської станції швидкої допомоги) Анатолієм Вершигорою.

6 жовтня у Михайлівському соборі прощатимуться з багаторічним керівником «швидкої» Анатолієм Вершигорою

Про це повідомляє “Великий Київ”.

Анатолій Вершигора понад три десятки років був директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Києва.

Він помер 4 жовтня на 71-му році життя після тяжкої та тривалої хвороби. Про це повідомила у Facebook професорка Ольга Богомолець.

«Не хочу вірити. Такого, як він, більше нема і не буде.. Хочу, щоб кожен з вас побачив його очі і знав, що саме він – Анатолій Вершигора – був тією людиною, яка понад 30 років тримала на своїх плечах роботу Київської швидкої допомоги. І тоді, коли не було медикаментів, і тоді, коли не було бензину, і тоді, коли не було зарплат… Разом ми пройшли Помаранчеву революцію і Революцію гідності: море крові, поранених і тіл загиблих.. І які б не були політичні розклади на горі – він завжди залишався ЛЮДИНОЮ…», – написала Богомолець.

Читайте також: Щодня свіжі квіти та незвичайна стела із бальзамованих троянд: як виглядає могила брата Ахметова

Великий Київ у Google News

підписатися