500 тисяч за медаль: стало відомо як саме рідне місто нагородило олімпійців-киян

Автор: Любава Лисичкіна
18:53 06.09

Усього в складі української збірної було 38 киян-олімпійців.

500 тисяч за медаль: стало відомо як саме рідне місто нагородило олімпійців-киян

Деталі повідомляються на сайті мера столиці Віталія Кличка.

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з киянами-призерами Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо та нагородив спортсменів і їх тренерів. П’ятеро спортсменів-киян, які вибороли з 3 по 6 місця, та 7 тренерів, отримали грошову винагороду. А двоє бронзових призерів – також і відзнаку Київського міського голови “Знаки Пошани”.

Віталій Кличко подякував спортсменам за нову сторінку в історії олімпійського руху, в яку назавжди вписані їхні імена. 

Усього в складі української збірної було 38 киян-олімпійців. Нагородили 5 олімпійських призерів: Ігоря Рейзліна (фехтування), Дар’ю Білодід (дзюдо), Ірину Геращенко (легка атлетика, стрибки у висоту), Якова Хаммо (дзюдо), Любов Басову (велоспорт-трек).

Так, за третє місце на Олімпіаді спортсмени отримали від міста 500 тис. грн, за четверте – 400 тис. грн, п’яте – 300 тис. грн, за шосте місце – 200 тис. грн.

Тренери олімпійців отримали від 75 до 325 тис. грн грошової винагороди.

Всього міська влада на метаріальну підтримку олімпійців та їхніх тренерів виділила 3 млн 150 тис. грн.

“19 медалей – це, справді, гарний виступ наших олімпійців. Ми пишаємося їхніми досягненнями. Дуже важливо гідно оцінювати працю спортсменів. І я хотів би подякувати Віталію Кличку за сьогоднішню зустріч і за високу оцінку заслуг наших спортсменів”, – сказав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який також взяв участь у зустрічі.

Віталій Кличко також відзначив блискучий виступ і українських паралімпійців. Та зазначив, що і кияни-паралімпійці отримають від міської влади грошову винагороду.

Нагадаємо, на Київщині українській борчині, яка віддала призову квартиру тренеру, вручили ще одну.

Великий Київ у Google News

підписатися