50 тисяч за ПДР. Для українських школярів влаштують грошовий конкурс

Автор: Тетяна Сененко
18:42 09.04

В Україні пройде змагання серед шкільних команд з правил безпеки дорожнього руху, яке відбуватиметься у IІІ етапи протягом місяця. Команди-переможці отримають фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху у розмірі: 50 000, 20 000 та 10 000 гривень.

50 тисяч за ПДР. Для українських школярів влаштують грошовий конкурс

Повідомляється на сайті ініціативи Traffic Challenge.

Також за перемогу у спеціальних номінаціях учасники отримають цінні призи, а 100 шкіл — комплекти світловідбивних жилетів.

Реєстрацію команд для участі у марафоні вже відкрито — дізнатися деталі, умови участі та зареєструвати свою команду можна до 26 квітня за посиланням. Старт змагання заплановано на 29 квітня.

Команди-учасники марафону мають складатися з 8 людей. Вони проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вчителів та батьків. Фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегами #SafetyChallenge та #Love30.

«Діти та підлітки найбільше ризикують життям на вулицях, де вони живуть, їздять на своїх самокатах та велосипедах, граються та ходять до школи. Такі заходи, як Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30, життєво необхідні для дітей та підлітків — для формування нової генерації учасників дорожнього руху з сучасними світовими цінностями у головах, а не деструктивними спадковими моделями «не танк — об’їде», «правила існують — щоб їх порушувати», «мій дід все життя не пристібається ременем безпеки і досі живий»»  — розповідають організатори Хештег-Марафону.

До слова, 17 березня, в дію вступили нові підвищені штрафи за порушення ПДР. Сподіваємось, вам не знадобиться, але все ж нагадаємо, де можна дізнатись про свої штрафи та як оплатити.

Великий Київ у Google News

підписатися