50 млн євро на 50 вагонів метро: договір вже підписано, де курсуватимуть

Автор: Марія Супрун
14:35 26.02

Європейський банк реконструкції та розвитку та “Київський метрополітен” підписали кредитний договір у розмірі 50 млн євро на закупівлю столицею 50 нових вагонів метро. Це, фактично, 10 поїздів столичної підземки.

50 млн євро на 50 вагонів метро: договір вже підписано, де курсуватимуть

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко за результатами підписання відповідних угод. За умовами кредитування місто отримає від ЄБРР розстрочку платежу на 12 років.

Де їздитимуть нові вагони?

«Ви знаєте, що зараз місто будує дві нових станції метро на Виноградар – «Мостицьку» і «Проспект Правди». І до кінця року ми плануємо відкрити їх. На сьогодні вже розроблено понад 700 метрів із 1,3 кілометри тунелю під землею в напрямку метро «Сирецька». Будується тунель і між майбутніми станціями «Мостицька» та «Проспект Правди». Тому ці вагони будуть обслуговувати саме Сирецько-Печерську лінію столичного метрополітену», – повідомив Кличко.

Сьогодні парк київського метрополітену складає 800 вагонів. Близько 100 з них – у критичному стані і потребують оновлення в найближчих 3-4 роки. За допомогою цього кредиту буде оновлено половину застарілого рухомого складу.

Нагадаємо, кияни просять прибрати всі рекламні плакати в метро.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...