Отже, 6 місць у столиці, які позитивно відзначили громадські ревізори:
1.Київський національний академічний театр оперети
Перший театр в Києві, який робить вистави, що адаптовані для людей з втратою зору. Декорації та костюми кожної вистави представлені аудіоописом, а театральні програмки видані шрифтом брайля.
2.Unit.City
Офісний центр з доступністю. Компанія створила робочий простір та сучасну інфраструктуру майданчика в Ecosystem Hub – безоплатний NGO (non-governmental organization) кластер. Дістатися сюди можна безперешкодно та почуватися комфортне незалежно від фізичних можливостей.
3.ЦУМ Київ
Про нього кажуть, що повністю доступний. Та всміхаються: «все, окрім цін».
4.Книгарня «Сенс»
Книгарня на Арсенальній та новий простір з книжками на Хрещатику. Тут зазначено про доступність на самому вході до приміщення – між іншим, в дверях немає порогів для людей на колесах.
«Є пандус, є доступні туалети. Також скоро буде ліфт. У майбутньому планують створювати місця тиші для людей з розладами аутистичного спектру і додадуть книги зі шрифтом брайля», – розповідає Олександр Терен.
5.Культурний кластер «Краків»
Терен навіть там виступав та спілкувався з однодумцями. Відтак, рухаючись на протезах зміг випробувати простір.
6.Veteran Hub
Тут надають психологічну консультацію ветеранам та проводять цікаві акції. Звісно, будівля зведена за вимогами доступності.
Раніше “ВК” розповідав, що співачка Олександра Заріцька з гурту KAZKA вперше проїхалася на колісному кріслі Києвом та зробила тест на безбар’єрність.