5 мільйонів на ремонт переходу біля Кардач: що вийшло (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
17:09 10.03.2021

Капітальний ремонт підземного пішохідного переходу на вулиці Ушинського, що біля Караваєвих Дач у Києві, коштував 5,35 мільйона гривень. Але зараз перехід ще в гіршому стані, ніж був до ремонту.

5 мільйонів на ремонт переходу біля Кардач: що вийшло (ФОТО)

 Фотографії опублікував киянин Сергій Нікітін.

“Ремонт почали восени, але через снігопади та морози генпідрядник – компанія «Канбанбуд» – призупинив роботи. Ремонт переходу продовжать у квітні, й до травня обіцяють усунути всі недоліки”, – виправдовується имчасовий керівник «Київблагоустрою» Микола Бойко

За його словами, кошти були сплачені лише за завершені та прийняті роботи до того часу. Через високу вологість та різки перепади температур у деяких місцях сталося часткове відшарування ніби-то вже виконаного оздоблення.

Втім, все легко можна відслідкувати на Prozorro. І там вказано, що 5,3 мільйона гривень було сплачено підряднику до 30 грудня 2020 року.

Строк дії договору так само закінчився наприкінці року, проте, повідомляється про продовження строку дії договору через «обставини непереборної сили».

Нагадаємо, раніше ми писали, що перехід зі станції метро “Святошин” з моменту реконструкції якого пройшло всього трохи більше року, вже почав руйнуватись потребує нового ремонту.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися