Громадські організації та окремі кияни отримають премії за внесок у розвиток міста, – Бондаренко

13:49 24.12.2020

Відповідні премії від міської влади отримають 5 осіб і 3 громадських організації, які досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади Києва.

Громадські організації та окремі кияни отримають премії за внесок у розвиток міста, – Бондаренко

Про це повідомив заступник міського голови, секретар Київради Володимир Бондаренко.

Так, Київрада визначилася з лауреатами премії за розвиток місцевого самоврядування. На підтримку такого рішення проголосували 101 депутат.

Диплом та матеріальну винагороду від Київради лауреати уже традиційно отримують напередодні Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня. На жаль, цього року, через виборчий процес та формування нового складу міськради, ми затрималися із присудженням премій. Але сьогодні ми цю прогалину виправили, і люди, які заслужили премії, отримають їх у 2020 році», – пояснив секретар Київради Володимир Бондаренко.

За його словами, 5 осіб отримають премії в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (5,1 тис. грн). Для трьох дитячих громадських організацій грошова винагорода становить 500 неоподаткованих мінімумів (8,5 тис. грн).

Нагадаємо, що наприкінці листопада у Києві обрали переможців Волонтерської премії. Цьогоріч організатори отримали понад 170 заяв – найбільше за всю історію існування конкурсу.

Читайте також: “Смерть з косою” вручила політикам премії за тютюновий лобізм. Хто отримав

Великий Київ у Google News

підписатися