45 тонн щодоби: як у київських лікарнях облаштовують кисневі траси

Автор: Марія Супрун
16:07 03.11.2021

Сьогодні столичні медзаклади, де лікують хворих на коронавірус, щодоби використовують загалом від 35 до 45 тонн кисню.

45 тонн щодоби: як у київських лікарнях облаштовують кисневі траси

Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

Він також показав відео про те, як у лікарнях облаштовують кисневі траси. Зокрема, у Київській лікарні №12, інфекційне відділення якої розраховане на 500 ліжок.

За його словами, ще перед першою хвилею пандемії в столиці розпочали облаштовувати в опорних лікарнях централізовані системи подачі кисню до ліжок та встановлювати великі резервуари для рідкого кисню. Сьогодні в столиці з 6050 ліжок, підготовлених для лікування хворих на коронавірус, 88% уже оснащені системою подачі кисню.

«Сьогодні міські лікарні щодоби використовують загалом від 35 до 45 тонн кисню. За словами лікарів, це майже втричі більше, ніж під час попередньої хвилі вірусу. І це – колосальні обсяги. Тому ми працюємо, щоб постійно поповнювати запаси кисню. Кисень у місті поки є. Втім, у разі стрімкого збільшення кількості хворих, які потребують кисневої підтримки, – а сьогодні ліжка з киснем у столиці заповнені майже на 75% – фахівці не виключають, що може виникнути проблема нестачі кисню. Тому ми продовжуємо працювати, щоб перебоїв із киснем в медзакладах не було», – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, в Києві останніми днями рекордна кількість смертей від коронавірусу. Вчора за добу – 60, сьогодні – 69.

Великий Київ у Google News

підписатися