400 млн на сніг у безсніжну зиму. Кличко все пояснив

18:48 21.05

Мер Києва Віталій Кличко відреагував на інформацію про те, що минулої зими, яка була майже безсніжною, столиця потратила на прибирання снігу майже 400 млн грн.

400 млн на сніг у безсніжну зиму. Кличко все пояснив

Мер зазначив, що підготовка до осінньо-зимового періоду починається завчасно, на початку літа. І ніхто наперед не знає, якою буде зима – сніжною чи ні.

Кожне столичне ШЕУ має план заготівлі посипальних матеріалів. І сіль закуповують протягом літа та осені. Минула зима була несніжною і, зрозуміло, що не всі запаси солі були використані. Вона зберігається в сховищах. І залишилася на наступну зиму. Залишки солі в столичних ШЕУ складають понад 44,5 тисячі тонн. Тому в наступному сезоні місто значно менше витратить коштів на закупівлю солі”, – пояснив Віталій Кличко.

За його словами, також кошти, виділені “Київавтодору” в минулому сезоні, були спрямовані на зарплатню працівникам ШЕУ, придбання паливно-мастильних матеріалів.

Хоча снігу майже й не було, всі інші види дорожніх робіт комунальники виконували. Частину ж грошей направили на закупівлю та ремонт комунальної техніки. Вона – багатофункціональна. І чимало цих машин сьогодні задіяні у митті столичних вулиць”, – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Юрій Назаров про розумне місто: “21 століття для Києва почалося у 2016 році. До цього взагалі нічого не було”

загрузка...

Нагадаємо, напередодні юрист Ростислав Кравець оприлюднив відповідь з “Київавтодору” на запит стосовно фінансування робіт з прибирання вулиць від снігу. У документі зазначалось, що столиця потратила на зимове утримання вулиць майже 400 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...