4 квітня відбудеться великий концерт скрипаля Василя Попадюка та PAPA DUKE BAND

Автор: Оксана Тупальська
01:02 31.03

Скрипаль Василь Попадюк, якого називають віртуозом та легендою української сцени, виступить у столиці. Його майстерність визнана далеко за межами України. Заснований PAPA DUKE BAND – це супергурт, де кожен музикант – зірка.

4 квітня відбудеться великий концерт скрипаля Василя Попадюка та PAPA DUKE BAND

Напередодні великого концерту, запланованого на  4 квітня у МЦКМ Василь Попадюк завітав на благодійний концерт НаШапку. Це багаторічна благодійна ініціатива, яка щочетверга збирає талановитих музикантів та митців на концерти. Наразі концерти НаШапку в першу чергу мають на меті збір коштів на кісткові імпланти для поранених військових. Кожна подія стає незабутньою, дякуючи своїй добрій, вільній і дружній атмосфері.

На благодійному концерті скрипаль віртуозно виконав мелодію з культового “Одного разу в Америці” Енніо Морріконе та “Гуцульську фантазію” – мелодію, написану його батьком. І на завершення порадував авторською версією Highway To Hell (Дорога в пекло) AC/DC, яку музикант присвятив нашим сусідам.

“15 хвилин з Василем Попадюком  і ти бачиш сильних жінок, які плачуть, чоловіків, які відкладають в сторону телефон і не можуть відвести погляд від сцени і яскраве світло, яке спалахує в очах у кожного, хто прийшов сьогодні НаШапку. Незабутній вечір, який врятував життя мінімум пʼятьом пораненим воїнам”, – розповідає про скрипаля засновниця НаШапку Соня Сотник.

В Іспанії Василя Попадюка називають «живим нервом», «маестро-скрипкою», в Америці «золотою скрипкою», а в Канаді «сучасним Паганіні». Його знають у всьому світі. Вокаліст «Deep Purple» Ієн Гіллан запросив українського скрипаля записати партію в ювілейному альбомі. Серед фанів Попадюка поціновувачі world music, latino, gypsy і джазу з усіх континентів.

Артист грає на 15 музичних інструментах, а критики по всьому світу називають його генієм музики. Підтвердженням цих слів є десятки перемог у конкурсах, серед яких – друге місце у шоу «Велика музична канадська мрія», в якому брали участь 15 тисяч конкурсантів.

Василь народився у Львові, виріс у Києві, але потім став громадянином світу і всесвітньо відомою зіркою. Він грає 200 аншлагових концертів на рік на всіх континентах, та презентує українську культуру на світовому рівні, щоб в кожній країні на Землі чули українські мелодії, підспівували українським пісням, знали про українські традиції. Від початку повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, музикант використовує кожну можливість, щоб привернути увагу світового суспільства до України, підтримати земляків і зібрати кошти на допомогу їм.

Концерт відбудеться у МЦКМ за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1 4 квітня о 18:00.

Квитки за посиланням. Більше інформації на сайті: master-show.com.

Мета концерту: зібрати на FPV-дрони для тактичного підрозділу особливого призначення Г.Р.І.М. у складі 41-ї ОМБр ЗСУ. Тому цей вечір в МЦКМ стане не тільки шансом зануритися у світ геніальної музики, але й можливістю взяти участь у добрій справі і зробити свій внесок у допомогу ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися