30, 50 та 100 кілометрів бігом. У столиці триває ультрамарафон (ВІДЕО)

23:43 19.06

Київський Ультрамарафон – унікальна можливість випробувати себе на наддовгих дистанціях. Готувалися до цього спортсмени роками.

30, 50 та 100 кілометрів бігом. У столиці триває ультрамарафон (ВІДЕО)

Як ідеться на сайті марафону, старт останньої дистанції на 50 км починається о 24:00.

Подолати  30, 50 або 100 км можна  самостійно або у складі естафетної команди.  Таким чином учасники забігу  можуть отримати офіційні результати, які дозволять кваліфікуватися на міжнародні ультразабіги.

Близько чотирьох сотень учасників взяли участь у 5-му київському ультрамарафоні.

Забіг розпочався ввечері. Вже стартували спортсмени в дистанції на 30 км (о 19:00) та на 100 км (о 20:00). Жінки і чоловіки у забігу на 30 км вже здолали дистанцію.

Бігуни на 100 км долатимуть дистанцію до ранку. Дорогою учасників зустрічають та підтримують групи підтримки, їхні рідні. Бігуни можуть поїсти та попити на спеціальних столиках, які для них підготували близькі. Як розповідають організатори – в минулому році люди збирали записки із словами підтримки, аби марафонці не здавались та могли продовжити свій забіг.

У неділю,  20 червня,  о  09:00  відбудеться  нагородження переможців та призерів змагань на дистанціях 100 км та 50 км, естафетних команд. 

 

Більшість зазначають, що готувались до цього роками – бігали щодня десятки кілометрів і перед самим змаганням проходили обстеження лікаря, аби з’ясувати, чи дозволяє їм організм здійснити такий подвиг.

До слова, кричалку “Путін – ху*ло” слід зробити офіційною, з позиції українського народу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...