242 дні невимовної мужності. В пам’ять про “кіборгів” запалили 242 лампадки

22:37 21.01

На Михайлівській площі в столиці відбулося вшанування кіборгів з Донецького аеропорту, оборона якого тривала 242 дні. За офіційними даними, кількість загиблих військовослужбовців ЗС України, які обороняли Донецький аеропорт, становить 109 осіб, поранених – 446, безвісті зниклих– 6.

242 дні невимовної мужності. В пам’ять про “кіборгів” запалили 242 лампадки Фото: 44.ua

Кіборги стояли насмерть 242 дні. Увесь цей час захищаючи стратегічно важливий об’єкт, яким був Донецький  міжнародний аеропорт. Цей подвиг – один з найгероічніших подвигів сучасної історії України. 

 На честь українських воїнів активісти та побратими біля стіни пам’яті виклали з лампадок символічне зображення вежі Донецького аеропорту.  242  дня героїчного захисту  – 242  вогника шани, вдячності і пам’яті.     

Фото: 44.ua

 

Перед цим  рідні й близькі кіборгів  вшанувати пам’ять загиблих під час панахиди у Михайлівському соборі.

Нагадаємо, Петро Порошенко нагадав про подвиг “кіборгів”. Від відзначив, що запекле протистояння українських воїнів з російським агресором в Донецькому аеропорту назавжди у пам’яті українського народу.

Відомо, кіборгами нескорених українців назвали самі терористи. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Більш детально про події тих днів читайте у нашому матеріалі Битва за Донецький аеропорт.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...