23 лютого біля переїздів ховалися цілі колони ворожої техніки — помічник машиніста електрички Славутич – Семиходи

Автор: Любава Лисичкіна
18:18 05.07

Маршрут електрички Славутич – Семиходи пролягав через територію Білорусі. Ним їздили на роботу працівники Чорнобильської АЕС. Чоловік розповідає, що під час своєї зміни ввечері 23 лютого помітив колони військової техніки біля переїздів.

23 лютого біля переїздів ховалися цілі колони ворожої техніки — помічник машиніста електрички Славутич – Семиходи
Про це розповідають Сили територіальної оборони ЗСУ.

 
“Вже тоді я відчував напруження, дивлячись на ці численні колони танків. 24 числа я отримав повістку, і хоча на мою професію є бронювання, я був готовий захищати Україну і пішов воювати без вагань. Мене швидко розподілили до підрозділу Сил ТРО. Першим бойовим завданням нашого взводу була охорона підступів до Чернігова на одному з напрямків. Потім лінія фронту поступово наблизилась і до нас. Бували і важкі моменти, деякі побратими отримували поранення, але ми все одно впевнено стояли на зайнятих позиціях, не злякалися та виконували накази нашого командира роти, до якого маємо особливу повагу”, – розповів захисник.
 
Він переконаний, що Україна обов‘язково переможе  і все відбудує. Українці знову скоро будуть посміхатися насолоджуючись краєвидами вільної України з вікон потяга.
 
Відомо, Головнокомандувач закликав призовників і військовозобов’язаних стати на облік.

Великий Київ у Google News

підписатися