20 позовів від партії «Перемога Пальчевського» – суд відмовив у їх задоволенні

14:47 02.11.2020

Окружний адміністративний суд Києва відмовив партії “Перемога Пальчевського” в задоволенні 20 позовних вимог щодо проведення повторного підрахунку голосів виборців на деяких виборчих дільницях столиці.

20 позовів від партії «Перемога Пальчевського» – суд відмовив у їх задоволенні

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

“Суд, розглянувши позови, де заявниками зазначені кандидати у депутати КМР від Київської міської організації політичної партії «Перемога Пальчевського», а також кандидат на посаду мера Андрій Пальчевський, ухвалив – відмовити у задоволені позовних вимог, оскільки, позивачами не надано суду жодних доказів, які б свідчили про можливі порушення відповідачами вимог Виборчого кодексу, про які йдеться у позовах”, – зазначили у суді.

Зокрема, позивачами не надано до суду та матеріали справи не містять жодних доказів щодо фіксування позивачами чи їх офіційними спостерігачами зазначених ними порушень з боку відповідачів, зокрема, актів про порушення вимог Виборчого кодексу України. Також позивачами не подано до суду доказів щодо порушення порядку встановлення підсумків голосування на місцевих виборах, не надано доказів щодо подання ними зауважень під час складання і підписання протоколу підрахунку голосів.

Зазначається, що до ОАСК надійшло 20 виборчих позовів.  Серед вимог було зазначено – визнати протиправними дії  Деснянської, Подільської, Печерської Шевченківської, Дніпровської, Голосіївської, Дарницької, Солом’янської, Святошинської, Оболонської районних у місті Києві ТВК. Також суд просили встановити, що чергові вибори Київського міського голови та депутатів до Київської міської ради 25 жовтня не відбулися.

Нагадаємо, раніше Пальчевський вийшов на мітинг під КМДА на знак протесту проти “сфальшованих виборів” (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...