20 листопада – свята, прикмети, традиції та заборони цього дня

Автор: Любава Лисичкіна
09:13 20.11

Сьогодні чимало іменинників, тож не забудьте привітати близьких і друзів з Днем янгола. Також варто пам’ятати, що за народними прикметами, слід відганяти цього дня погані думки.

20 листопада – свята, прикмети, традиції та заборони цього дня

Цього дня світ відзначає Всесвітній день дитини, День Microsoft Windows, День перевтілень, День педіатра, День пам’яті трансгендерів, День індустріалізації Африки, Міжнародний день боротьби зі знущаннями.

Релігійне свято

20 листопада православна церква вшановує пам’ять святого мученика Феодота, який був одним із 30 християн, які постраждали за віру в 3 столітті в Мелітіні.

Феодота та його товаришів, які відкрито сповідували християнство, схопили язичники і змушували зректися переконань. Християни залишилися стійкими до переконань та погроз, і їх обезголовили.

Іменинники

Іменини 20 листопада відзначають: Веніамін, Валерій, Кирило, Микола, Федір, Василь, Богдан, Євген, Федот, Опанас, Сергій, Олександр, Георгій, Григорій, Костянтин, Єлизавета, Олексій, Іларіон, Іван, Михайло, Павло.

Прикмети

  • Ожеледь на Федота – прикмета, що така погода протримається достатньо довго.
  • Рясні снігопади 20 листопада – навесні буде сильна повінь.
  • Сніг 20 листопада лягає на вологу землю – жито добре вродить.

Що заборонено робити 20 листопада

  • Відганяйте цього дня погані думки. Все, про що в цей день думає вагітна – переноситься на дитину. Помисли повинні бути чистими та добрими.
  • Вагітній жінці цього дня не можна перекушувати на ходу, адже дитина буде неспокійною.
  • Жінці, яка чекає народження дитини, не варто ледарювати та проводити весь день у ліжку. Якщо вагітна жінка буде багато спати і ледарювати, дитина буде такою ж ледачою.

Великий Київ у Google News

підписатися