19 родин отримали тимчасове житло у сучасному гуртожитку в Михайлівці-Рубежівці

Автор: Галина Ворона
13:59 31.01

19 родин з Київщини, які втратили домівки через російську агресію, отримали своє тимчасове житло у сучасному гуртожитку в Михайлівці-Рубежівці.

19 родин отримали тимчасове житло у сучасному гуртожитку в Михайлівці-Рубежівці

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Офіційне відкриття гуртожитку в селі Михайлівка-Рубежівка відбулося сьогодні.

У занедбаній будівлі, яку надала Ірпінська міська рада підключили газ, коштом громади проклали нову лінію електропостачання, змонтували нову систему водопостачання та каналізації.

У гуртожитку облаштували 19 смарт-квартирам з власними ванними кімнатами і сантехнікою. Кожна кімната має кухню, облаштовану варильними поверхнями, витяжками та духовими шафами. У гуртожитку також є ігрові кімнати та комори для речей.

Тепер тут проживатиме 19 родин, серед яких: багатодітні сім’ї, вихователь, вчитель, оператор автозаправного комплексу, рятівник пожежної служби, водій автовишки комунальної служби, інваліди, соціальні працівники, лікарі.

На весну за фінансування Ірпінської міської ради заплановані роботи з благоустрою, разом із облаштуванням парковки та дитячого майданчику.

Проєкт було реалізовано за ініціативи БФ “Житло для ВПО” спільно з Ірпінською міською радою. Це стало можливим завдяки фінансової підтримки Dom Development, JCI Ukrаine, JCI LIER VZW, JCI NEDERLAND, JCI Japan, Koenig Immobilien GmbH, CBRE Ukraine, Postcode Ukraine, Агромат Україна. А також за персональної підтримки: Alex Podell, Graham Hedger, Arno Tellmann, Jolanta Kuc-Borowska та небайдужих співвітчизників.

Основний донор – лідер польського ринку житлового будівництва Dom Development, який надав 2,5 млн злотих на реконструкцію.

Читайте також: Спеціальне місце для медитації зʼявилося в Ірпені: нова локація, яку варто відвідати 

Нагадаємо, литовці облаштують протирадіаційне укриття у дитячому садку “Рута” в Ірпені, який відновили за їхні кошти.

Великий Київ у Google News

підписатися