18-річна блогерка, яка на Porsche вчора збила людину, збрехала і не відповідатиме

Автор: Любава Лисичкіна
23:27 25.01

Вчора ввечері автівка, за кермом якої був чоловік, а пасажиркою – блогерка, вкупі з друзями, наїхала на людину. Відео у соцмережу потрапило від когось з авта.

18-річна блогерка, яка на Porsche вчора збила людину, збрехала і не відповідатиме
Про деталі  ситуації  повідомив ексзаступник міністра МВС і колишній народний депутат Антон Геращенко в Facebook.
 
Геращенко написав, що  блогерка заявляла, що вони допомогли потерпілому, компенсували матеріальні і моральні збитки і питання, на її думку, закрито. Але збрехала. Ніякої допомоги, за словами експосадовця, потерпілому не було.
 
“Андрію, так звуть потерпілого, просто пощастило, що він залишився живим. Сам потерпілий не звертався до поліції, але поліція після оприлюдення відео ДТП його шукала. До мене звернувся відомий борець з Лосями Костянтин Андріюк і надав контакти потерпілого. Я зв’язався з Андрієм і сконтував його з поліцією.
Водій буде відповідати і за скоєння ДТП і за залишення місця ДТП!”, – зауважив Геращенко.
 
 
Він також зазначив, що нажаль, сама блогерка не понесе відповідальності і встановити чи був водій під дією алкоголя чи наркотиків під час ДТП вже неможливо. 
 
“В той час як в Японії, у випадку якщо пасажир сів в авто з точно нетверезим водійом, то і він несе відповідальність за те, що не зупинив порушника”, – додав Геращенко.
 
Ймовірно, що мова йде про Марію Семенову – 18-річну київську блогерку,  відому під ніком ttiisshhiinnaa,  яка стала відомою завдяки резонансним хуліганським вчинкам. Вона громила номери готелів, стріляла з пістолета і навіть потрапляла в п’яну ДТП.
 
Нагадаємо, вчора Porsche зі скандальною блогеркою, яка у червні минулого року розгромила готельний номер у Києві,  збив людину.
 

Великий Київ у Google News

підписатися