18 га лісу на території Обухова хочуть забудувати: люди намагаються врятувати довкілля

Автор: Любава Лисичкіна
19:29 12.10

У петиції зазначається, що виділення вищеназваних ділянок відбувалося з порушеннями  норм містобудівного, земельного, лісового та екологічного законодавств. 

18 га лісу на території Обухова хочуть забудувати: люди намагаються врятувати довкілля

Як ідеться у петиції на платформі е-демократії, 30 вересня Обухівська міська рада ухвалила проект містобудівної документації — План зонування міста Обухова, який вносить зміни в функціональне зонування територій міста та надає дозвіл на забудову бл. 18 га лісу на території Обухова.

Зокрема йдеться про такі території як ділянки в лісі вище джерела біля Миру 16, залісненого схилу нижче двох 14-ти поверхових будинків по вулиці Миру, 1 та 2 та ділянки під садибну забудову.

Автор петиції зазначає, що  під територію садибної забудови — зведення  індивідуальних  будинків до 3-поверхів з мансардами — відведено  16 га соснового лісу між с. Таценки і промисловою зоною Обухова («Інтерфом»), поряд з міським пляжем Обухова. На даний час, ці ділянки повернуто рішенням Київського апеляційного суду у власність Обухівської міської ради та ДП «Київське лісове господарство», тому в Обухівської міської ради є усі юридичні підстави захистити ліс — для цього треба надати цій території статус рекреаційної зони.

Крім цього автор звернення говорить про забудову  частини лісу — бл. 0,5 га вздовж дороги, що з’єднує гаражний кооператив «Промбудівець» з вул. Каштанова. 

У петиції зазначається, що виділення вищеназваних ділянок відбувалося з порушеннями  норм містобудівного, земельного, лісового та екологічного законодавств.  З огляду на це  від депутатів Обухівської міської ради та Обухівського міського голови вимагається:

– внести зміни до Плану зонування території Обухова та встановити на лісових територіях міста рекреаційний тип зонування, що дозволить зберегти ліс від забудови  

– внести зміни до Плану зонування території Обухова та встановити зону транспортної інфраструктури для комунальної автостоянки біля ринку “Ранковий” по вул. Каштанова, замість затвердженої тут зони житлової забудови.

Нагадаємо, у Бучі з’явився перший сервіс прокату електросамокатів.

Великий Київ у Google News

підписатися