14 років ремонту. На проспекті Соборності нарешті добудували розв’язку

19:52 07.12.2020

В Дніпровському районі Києва, на перетині Дніпровської набережної та проспекту Соборності, відбудували розв’язку. Про її ремонт оголосили 14 років тому, але завершити вдалось лише в грудні цього року.

14 років ремонту. На проспекті Соборності нарешті добудували розв’язку

Про це заявив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Він розповів, що рішення про реконструкцію розв’язки було прийнято в далекому 2006 році.

Вже у 2008 році було побудовано тунель, підпірні стінки, влаштовано лівоповоротні та правоповоротні з’їзди, нижній шар асфальтобетонного покриття, розпочато перевлаштування інженерних мереж.

Пізніше було завершено роботи з влаштування мереж водопроводу і дощової каналізації. 

Однак, далі будівництво очікували “довгі роки простою”. Увесь цей час автомобілісти вспостерігали стирчащі люки, завалений бордюрний камень, відсутність розмітки та інші наслідки недбалого благоустрою.

У 2020 році було до кінця проведено ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини і облаштування тротуарів, освітлення, тактильної плитки.

Під час завершення робіт враховано і інші реалії сьогодення – суттєве збільшення кількості велосипедистів на столичних дорогах“, – підкреслив Густєлєв. 

Він додав, що інфраструктуру для велосипедистів обіцяють модернізувати весною наступного року, поєднавши її з існуючою веломережею уздовж парку на Русанівській набережній по мосту через Русанівську протоку з Дніпровською набережною.

 

А тим часом на мосту Метро розпочались протиаварійні роботи, через які частково обмежено рух до 13 грудня. Київавтодор попереджає про можливі “пробки” на ділянці.

Читайте також: У Києві відремонтували величезний резервуар для чистої води, яку подають у будинки  

Великий Київ у Google News

підписатися