113 га землі на Оболоні піде з молотка

Автор: Тетяна Сененко
10:38 08.06

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на відкритий електронний аукціон земельну ділянку під будівництво на Оболоні. Актив належить АТ «Родовід банк», що перебуває в ліквідації. Торги відбудуться 30 червня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

113 га землі на Оболоні піде з молотка

Про це повідомляє пресслужба Фонду.

«Земельна ділянка розташована в одному з найперспективніших з точки зору забудови районів столиці – Оболонському. Вона має площу понад 113,5 га та знаходиться в районі вулиць Озерна, Богатирська і Північна, неподалік станції метро «Героїв Дніпра». Поруч – Міністерське озеро і затока з причалом, з’єднана протокою з річкою Дніпро, а також велика зелена зона з мальовничою природою, місцями для відпочинку і спорту», – йдеться в повідомленні.

Цільове призначення землі – будівництво, експлуатація та обслуговування житлових будинків та соціально-культурних об’єктів.

Читайте також: Земельна афера на 75,7 млн у Козині: держреєстраторка продала свій ключ в окупований Донецьк 

Зазначається, що раніше цей актив уже неодноразово виставлявся на торги, однак поки не був куплений.

Стартова ціна лоту – 370 млн грн.

Читайте також: Самозахват землі на Трухановому: що буде з ділянкою та спорудами фірми, яку пов’язують з Медведчуком

Аукціон пройде за голландською моделлю. Участь у ньому можуть взяти фізичні та юридичні особи. Для цього потрібно здійснити гарантійний внесок шляхом перерахування коштів на поточний рахунок організатора торгів – оператора електронного майданчика, на якому зареєструвався учасник, або шляхом надання електронної банківської гарантії.

Оплату за лот можна зробити в грошовій та акредитивній формі розрахунків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...