10 секунд тиші: Лікарі “швидкої” розказали про найрозповсюдженіші виклики під час святкувань

14:55 02.01

У перші години святкування Нового року українці викликають “швидку” здебільшого через різноманітні травми.

10 секунд тиші: Лікарі “швидкої” розказали про найрозповсюдженіші виклики під час святкувань

Про це розповів завідувач консультативно-інформаційного відділу “1583” Центру екстреної медичної допомоги Олександр Комашко, передає видання УНН.

За його словами, у перші години святкування Нового року до лікарів здебільшого звертаються по допомогу з “механічними” травмами.

“Якщо так брати, під час самого святкування, це принаймні 10 секунд тиші, коли всі підіймають келихи. А потім вже починається: пробка від шампанського комусь кудись потрапила, хтось підслизнувся і впав, хтось десь вдарився, хтось встиг напитись так, що Новий рік не може зустрічати. Сказати, що є якась найпопулярніша тенденція, не можна. ”, — сказав співрозмовник УНН.

Лікар зазначив, що виклики зі скаргами на отруєння та інтоксикацію зазвичай надходять протягом першої-другої доби, коли люди інтенсивно зловживають їжею і напоями.

“Тоді йдуть загострення холециститів, панкреатитів, алкогольних і харчових отруєнь — все це йде у другу, третю, четверту добу. А перша доба — це, як правило, травми, пов’язані із вживанням алкоголю”, — пояснив Олександр Комашко.

А тим часом чинний мер Києва Віталій Кличко привітав українців зі святами. А ще в нього нова крута маска (ВІДЕО).

Читайте також: Христос народився! Історія Різдва католицької громади Києва

Великий Київ у Google News

підписатися