10 компаній стали лауреатами конкурсу «Столичний стандарт якості»

Автор: Анна Ткаченко
16:46 30.11.2023

10 компаній стали лауреатами конкурсу «Столичний стандарт якості», що проводиться Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

10 компаній стали лауреатами конкурсу «Столичний стандарт якості»
оренда квартири Київ

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

«Даний конкурс – це вже частина історії Києва і, безумовно, знак якості для товарів і послуг, що виробляють підприємства столиці. Основна мета програми «Столичний стандарт якості» – стимулювання виробництва, підвищення конкурентоспроможності української продукції, послуг та їхнього збуту. Під час експертної оцінки продукції, заявленої для участі в конкурсі, перевага надавалась тим підприємствам, які не тільки випускають конкурентоспроможну продукцію, але і роблять значний внесок в економічний і соціальний розвиток регіону», – зауважив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що підприємства столиці під час воєнного стану пристосувались до нових умов і стали серйозною підтримкою економіки Києва.

«Насамперед хочу подякувати нашим підприємцям, які в надскладних умовах змогли не тільки втримати свій бізнес, а й завдяки своїй креативності, бажанню і знанням розвиваються та працюють на благо міста й країни, допомагають ЗСУ і наближають нашу Перемогу. Ви, підприємці, створюєте робочі місця, наповнюєте бюджет держави і міста, гідно представляєте столицю на міжнародних ринках, а ми, як міська влада, намагаємось вам допомагати та надавати пільги, показуючи ефективне державно-приватне партнерство», – підкреслив Валентин Мондриївський.

У нагородженні лауреатів взяли участь заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб після успішного аукціону не зміг продати київський ресторан “Щекавиця”, який знаходиться на балансі збанкрутілого банку “Січ”.

Великий Київ у Google News

підписатися