+1 зелена зона на Дарниці. Довкола озера Вулик створять сквер

Автор: Галина Ворона
16:55 28.07

Довкола озера Вулик у Дарницькому районі планують створити сквер. Першу чергу робіт мають реалізувати цього року.

+1 зелена зона на Дарниці. Довкола озера Вулик створять сквер

Про це повідомляє пресслужба Київради.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови Постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорія Маленка, у квітні 2021 року, під час коригування бюджету, було передбачено фінансування на облаштування скверу на земельній ділянці площею 1,09 га, яка розташована по вул. Драгоманова, 10-в у Дарницькому районі.

Київська міська рада присвоїла статус скверу території навколо озера Вулик, це водночас унеможливить забудову цієї території. Цього року… передбачено фінансування на перший етап облаштування скверу. Важливо проводити роботи з благоустрою зелених зон, особливо, біля озер, які є важливими водними об’єктами для міста”, – зазначив Григорій Маленко.

Депутат додав, що цього тижня “Київзеленбуд” оголосив тендер на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації задля облаштування скверу.

Читайте також: Справи земельні. Крістерова гірка, Чкалівський сквер, Дніпрові кручі та ще понад 70 ділянок вже в Держгеокадастрі

Нагадаємо, мешканці Тверського тупику отримають оновлений сквер із спортмайданчиком, ліхтарями на сонячних батареях та болардом від автівок.

Великий Київ у Google News

підписатися