З запізненням у півтора місяці: у “найтеплішій школі столиці” домоглися ввімкнення опалення

Автор: Оксана Тупальська
19:45 24.11.2023

Після численних звернень батьків та педагогів у школі №279 в Солом’янському районі увімкнули опалення. Про це повідомили в районному управлінні освіти у відповідь на запит “Великого Києва”.

З запізненням у півтора місяці: у “найтеплішій школі столиці” домоглися ввімкнення опалення
оренда квартири Київ

Про відсутність опалення, з причини якого діти не ходили до школи, повідомляли батьки учнів. Казали, що у минулі роки, коли було опалення, навчальний заклад був найтеплішим в районі – в приміщеннях взимку ходили з короткими рукавами. 

“Теплопостачання ЗЗСО №279 здійснюється від індивідуальної газової котельні. Оскільки доступ до котельні мають лише фахівці зі спеціалізованих організацій, управлінням освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації було заключено договір на обслуговування газової котельні зазначеного закладу. Станом на 23.11.2023 року опалення в закладі включено”, – повідомив в.о. начальника управління освіти Солом’янської РДА Віктор Ужицький.

Тим часом, батьки школярів занепокоєні, що в навчальному закладі не завершили ремонт укриття, тому вчителі попередили, що діти поки що залишатимуться вдома. 

“Щонайменше на тиждень доведеться брати відпустку аби доглядати за дитиною вдома”, – сказала мама учениці третього класу. 

Нагадаємо, у зв’язку із прогнозованим снігопадом у понеділок, 27 листопада, київським школам рекомендовано організувати освітній процес у змішаному форматі. Зокрема, молодшу школу пропонують перевести на дистанційку, а учнів залишити вдома.Таке рішення прийняте під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає КМДА.

Великий Київ у Google News

підписатися