Зимова країна на ВДНГ почне працювати з 11 грудня: що можна буде побачити

Автор: Любава Лисичкіна
18:58 08.11.2021

Серед розважальних локацій, що також працюватимуть у Зимовій країні на ВДНГ цьогоріч: Резиденція Санти, Різдвяна фабрика мрій, Центр сімейного дозвілля Teleport360, Галерея сталевих фігур, Animal Park, Планета метеликів, виставка-парк «Планета динозаврів» та «Живі дракони», Музей науки, мотузковий парк SkyPark, екстремальні атракціони, каруселі та квест-кімнати.

Зимова країна на ВДНГ почне працювати з 11 грудня: що можна буде побачити

Як ідеться, цього нового року Зимова країна на ВДНГ працюватиме щоденно з 11 грудня до 6 березня, з дотриманням усіх карантинних норм. 

Організатори говорять, що казка стане лейтмотивом зимового сезону на ВДНГ.  Створювати казковий настрій у гостей допомагатимуть 20 розважальних локацій.

Головною прикрасою центральної площі, як завжди, стане 15-метрова святкова ялинка, оформлена у фантазійній стилістиці. Замість іграшок на зеленій красуні ВДНГ будуть яскраві віконця в дивосвіти, а поруч облаштують фотозони із сюжетами казкового міста.

Ковзанка на центральній площі збільшиться до 2500 кв. метрів, це зробить її однією з найбільших у Європі, а кататися, з дотриманням усіх карантинних норм, одночасно зможуть до 500 відвідувачів. У фонтані по центру льоду розмістять святкову композицію з контурами чарівного міста, а небо над ковзанкою підсвітять тисячами вогників. Поруч облаштують зручні трибуни й оновлені вуличні роздягальні. Драйвові гірки розташують неподалік від ковзанки, їхня довжина становитиме: 60 метрів — доросла гірка та 30 метрів — дитяча. 

Оранжерею перетворять на магічний скляний будинок — із новорічними декораціями та чарівними героями. Тут можна буде завітати в гості до казки та зробити чимало фото на згадку.

Казковий мюзикл «Чарівна казка Зимової країни». Виставу можна буде подивитися абсолютно безкоштовно на центральній площі з 31 грудня до 9 січня. На очах у відвідувачів розгортатимуться справжні дива — з милими персонажами та добрими різдвяними історіями. По закінченні мюзиклу його герої влаштовуватимуть величезний парад алеями ВДНГ. Долучитися до цієї казкової процесії зможуть усі охочі. 

У Павільйоні №9 працюватиме Музей Нового року — ще одна нова локація Зимової країни на ВДНГ. Тут можна буде дізнатися цікаві факти з історії ялинки й самого свята,  а також побачити унікальну експозицію новорічних сімейних реліквій. Серед експонатів: ватні, скляні, металеві, дротові ялинкові іграшки XIX–ХХ століть і найдорожчі у світі унікальні предмети святкового побуту, які раніше ніколи не виставлялися на загальний огляд.

Павільйон №4 перетвориться взимку на фантастичний парк казкових героїв. Тут розташується Флуфіландія — країна доброзичливих пухнастиків, що оживуть за допомогою аніматроніки. Вони зможуть не лише усміхатися та рухатися, а й навіть розмовляти з гостями! Загалом у павільйоні можна буде познайомитися з понад двадцятьма пухнастими Флуфами, кожен із яких — три метри заввишки. Тільки уявіть, які яскраві селфі тут вийдуть! 

У Концерт-холі ВДНГ гості Зимової країни зможуть долучитися до мультипросторового шоу-подорожі «Кібер Санта. Інший вимір». Автори цієї вистави — творці знаменитих 3D-шоу «Вартові Мрій» та Winterra. Особливість новинки полягає у тому, що в шоу не буде місця глядацькій залі та театральному розсадженню.

До слова, вже відомо, якою буде новорічна ялинка на Софійській.

Великий Київ у Google News

підписатися